Weleda крем за заштита од сонце со SPF 50 50ml

861 ден

Употреба: Нанесете на целото лице и тело пред изложување на сонце. Остава бел слој на кожата така што е видливо каде имате нанесено од кремот. Повторувајте редовнонанесување на производот за да ја зачувате заштитата, после пливање, бришење со пешкир, потење. Најдобар начин да се исчисти текстурата на фотозаштита од кожата, бидејки е екстра-водоотпорна, е со Weleda Масло од невен без мирис.

Нема на лагер

mk_MK