Weleda детски гел за заби без флуориди 50ml

221 ден

На акција од: 25.11.2021.
Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Редовна употреба на детскиот гел, два пати дневно, спречува појава на кариес и масни наслаги.

9 на лагер

mk_MK