SUNBRELLA sun protection milk spray for adults SPF 50, 150ml

1,100 ден

4 RAYS SPECTRUM PROTECT – систем на широк спектар кој ја штити кожата од UVA, UVB, VL и IR зрачење. Ги спречува сончевите дерматози, изгореници од сонце и промена во пигментацијата.

Нема на лагер

SKU: DRMD-20 Категории ,
mk_MK