EMOLIENT LINUM BABY creamy cleansing gel, 200ml

580 ден

Линум емолиен кремаст гел за чистење е специјално развиен за секојдневно миење на телото и косата на бебињата и децата со претерано сува кожа, атопичен дерматит или симптоми на псоријаза.

Нема на лагер

SKU: DRMD-21 Ктегорија:
mk_MK