CAPILARTE anti-dundruff shampoo combating its cause, 300ml

950 ден

Шампонот CAPILARTE за борба против првут и неговите причини е производ против првут и габи. Ги намалува различните типови првут, сув и масен и ја спречува неговата повторна појава. Се препорачува, исто така и во случај на себороичен дерматитис, егзема и псоријаза.

Нема на лагер

SKU: DRMD-22 Ктегорија:
mk_MK