EMOLIENT LINUM BABY Protective special cream SPF 15 from the first day of life, 50g

740 ден

Linum Emolient baby Специјалниот заштитен крем, е единствен производ за бебиња и деца со претерано сува кожа, атопичен дерматит, или со кожа склона кон алергии или псоријаза.

1 на лагер

SKU: DRMD-23 Ктегорија:
mk_MK