NORMACNE antibacterial cleansing gel, 200ml

740 ден

Ефикасно ги отстранува сите нечистотии без да предизвика иритација – благите сурфактанти ја чистат кожата од нечистотии и прекумерен себум, без да ја иритираат или да ја оштетат нејзината природна заштитна бариера. Производот ја остава кожата свежа и чиста.

1 на лагер

SKU: DRMD-25 Ктегорија:
mk_MK