BIODERMA Sebium H20 500 ml

1,250 ден

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Со помош на тупфер исчистете го лицето и зоната околу очите. Не се измива.

Нема на лагер

SKU: BIOD-54 Ктегорија:
mk_MK