NORMACNE Anti-imperfections night cream, 40ml

940 ден

NORMACNE Ноќен крем против несовршености со високи антиоксидантни својства се препорачува за ноќна нега на комбинирана и масна кожа со лезии од акни.

Нема на лагер

SKU: DRMD-72 Ктегорија:
mk_MK