NORMACNE Moisturizing and regulating cream for sensitive adult acne skin, 40ml

1,130 ден

Навлажнувачкиот и регулирачкиот крем содржи уникатен состав на активни состојки наменет за акни кај возрасни. Формулата е збогатена со витамини, кои надворешно ги намалуваат црнките, го осветлуваат тонот на кожата и ја враќаат неговата физиолошка рамнотежа

Нема на лагер

SKU: DRMD-71 Ктегорија:
mk_MK