NORMACNE Mattifying moisturising cream, 40ml

1,150 ден

Матирачки навлажнувачки крем се препорачува за комбинирана и масна кожа склона кон акни со тенденција да претерано да сјае. Помага при намалување на постоечкото воспаление, спречува формирање на нови воспалени области, ги намалува несовршеностите на кожата и дава долготраен затегнувачки ефект.

1 на лагер

SKU: DRMD-70 Ктегорија:
mk_MK