NORMACNE Ultra-moisturising cream, care during treatments, 40ml

940 ден

ПРЕПОРАЧАНО ЗА: дневна нега на чувствителна, комбинирана и масна кожа. Се препорачува како комплементарна нега на кожата за време на третмани со ретиноид или антибиотик.

Нема на лагер

SKU: DRMD-69 Ктегорија:
mk_MK