Sebium H20 250 ml

851.00 ден 638.25 ден

На акција од: 04.04.2021.
Акцијата завршува на: 18.04.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Со помош на тупфер исчистете го лицето и зоната околу очите. Не се измива.

6 на лагер

mk_MKМакедонски јазик