Sebium H20 100 ml

463.00 ден 347.25 ден

На акција од: 04.04.2021.
Акцијата завршува на: 18.04.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Со помош на тупфер исчистете го лицето и зоната околу очите. Не се измива.

5 на лагер

mk_MKМакедонски јазик