Dr.Hauschka Regenerating serum 30ml

2,859 ден

o Употреба: наутро, после чистење нанесете капка од Регенеративниот серум на лице, врат и деколте. За оптимални резултати, после серумот нанесете од Регенеративниот дневен крем. Навечер, после чистење, нанесете две капки од серумот.

1 на лагер

SKU: DRHS-22 Ктегорија: Ознака:
mk_MK