Dr.Hauschka Regenerating Eye Cream 15ml

2,859 ден

o Употреба: Мала количина од кремот (големина на зрно грашок) се распределува помеѓу прстите и нежно се втапкува на подрачјето околу очите почнувајќи од внатрешниот агол на окото.

2 на лагер

mk_MK