Dr. Hauschka Regenerating Day Cream 40ml

2,782 ден

o Употреба: За оптимален резултат после утринското чистење на лице прво нанесете Регенеративен серум, а потоа Регенеративен дневен крем.

3 на лагер

SKU: DRHS-24 Ктегорија: Ознака:
mk_MK