Hydrating Hand Cream 50ml

1,168 ден

o Употреба: Нанесувајте секојдневно и редовно за да се хидрира и заштити кожата на рацете. Хидратантниот крем за раце брзо се апсорбира и не остава масен филм.

Нема на лагер

SKU: DRHS-26 Категории ,
mk_MK