Dr.Hauschka Night Serum 20ml

1,995 ден

o Употреба: Нанесете во мала количина од овој серум, навечер, после чистење и тонизирање на кожата.

1 на лагер

SKU: DRHS-21 Ктегорија:
mk_MK