Regenerating Neck and Décolleté Cream40ml

2,590 ден

o Употреба: За оптимален резултат, после утринско чистење нанесете Регенеративен серум и после него Регенеративен крем за врат и деколте.

3 на лагер

SKU: DRHS-25 Ктегорија: Ознака:
mk_MK