BIODERMA Pigmentbio Foaming cream 200ml

1,021 ден

Употреба: Нанесете на влажна кожа, нежно масирајте и темелно исплакнете. Може да се користи и како маска за лице еднаш или два пати неделно: нанесете дебел слој на кожата и оставете го 5 минути, потоа навлажнете го слојот, нежно измасирајте и темелно исплакнете го лицето.

2 на лагер

SKU: BIOD-15 Ктегорија:
mk_MK