BIODERMA Pigmentbio Daily care spf 50+ 40ml

1,296 ден

Акцијата завршува на: 03.10.2022.

Употреба: Нанесете на влажна кожа, нежно масирајте и темелно исплакнете. Може да се користи и како маска за лице еднаш или два пати неделно: нанесете дебел слој на кожата и оставете го 5 минути, потоа навлажнете го слојот, нежно измасирајте и темелно исплакнете го лицето.

5 на лагер

mk_MK