BIODERMA Atoderm SOS Spray 50ml

724 ден

Употреба: Нанесе на чиста на оддалеченост од 20cm. Размачкајте ако е потребно. Оставете да се исуши. Повторете толку пати колку што е потребно.

Нема на лагер

SKU: BIOD-13 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK