BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+ Light tint 40ml SPF 50 UVA 25

1,151 ден

Употреба: ПРОТРЕСЕТЕ УБАВО ПРЕД УПОТРЕБА.Нанесете на лицето и вратот по вашата дневна хидратантна нега,пред да се изложите на сонце.Нанесете во доволни количини и воедначено.Повторно нанесете особено после пливање,триење или спорт.

5 на лагер

SKU: BIOD-28 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK