BIODERMA Photoderm AR SPF 50+ 30ml SPF 50+ UVA 33

1,106 ден

Употреба: Неколку пати дневно,при изложување на сонце. Нанесете во доловна количина рамномерно. Повторете ја постапката почесто, особено после пливање, триење или спорт.

4 на лагер

mk_MK