BIODERMA Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+ 40ml Dry touch SPF 50+ UVA 24

Original price was: 1,181 ден.Current price is: 945 ден.

На акција од: 06.04.2024.
Акцијата завршува на: 29.04.2024.

Употреба: Неколку пати дневно,при изложување на сонце. Нанесете во доловна количина рамномерно. Повторете ја постапката почесто, особено после пливање, триење или спорт.

6 на лагер

mk_MK