BIODERMA Photoderm MAX Crème SPF 50+ 40ml SPF 50+ UVA 42

983 ден

Употреба: Неколку пати дневно,при изложување на сонце. Нанесете во доловна количина рамномерно. Повторете ја постапката почесто, особено после пливање, триење или спорт.

8 на лагер

SKU: BIOD-26 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK