BIODERMA Photoderm MAX Spray SPF 50+ 400ml SPF 50+/UVA 33

2,116 ден

Употреба : Неколку пати дневно,при изложување на сонце. Нанесете во доволни количини рамномерно. Повторете ја постапката почесто, особено после пливање, триење или спортување.

Нема на лагер

mk_MK