BIODERMA Photoderm M SPF50+ 40ml C254 SPF 50+/ UVA 38

1,039 ден

Употреба: За секојдневна употреба, во тек на цела година за да се намали ризикот од хиперпигментација. Нанесете на лицето наутро, после вашиот дневен крем.

Нема на лагер

SKU: BIOD-31 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK