BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 40ml SPF 30/ UVA 13

1,004 ден

Употреба: Нанесете неколкупати во текот на денот пред изложување на сонце. Повторете ја постапката, особено после пливање, триење или спорт.

6 на лагер

SKU: BIOD-32 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK