BIODERMA Photoderm KID Spray SPF 50+ 200ml SPF 50+ /UVA 39

987 ден

Употреба: Неколкупати дневно пред изложување на сонце. Нанесете рамномерно и во доволни количини (помала количина од производот го налмалува нивото на фотозаштита). Повторно нанесете особено после пливање, триење или спорт.

Нема на лагер

mk_MK