OILAGE face cleansing oil syndet, 200ml

790 ден

Ефикасно ја чисти и храни чувствителната кожа на лицето, вратот и деколтето со знаци на стареење. Не ја дехидрира кожата или предизвикува чувство на затегнатост, ја зајакнува структурата и отпорноста кон надразнувачи од околината.

Нема на лагер

SKU: DRMD-48 Ктегорија:
mk_MK