BIODERMA Nodé DS+ Shampooing 125ml

991 ден

Употреба: Интензивен третман (3 недели): Миење на косата 3 пати неделно. Одржување: Еднаш или два пати неделно.
Се нанесува Node DS на влажна коса и нежно се масира кожата на главата. Се плакне и се повторува постапката, се остава да делува 5 минути а потоа добро се измива.
Избегнувајте контакт со очите.
Не се користи кај деца помали од 3 години, кај трудници или доилки.
Се препорачува наизменично миење на косата со Node Fluid шампон без детергенти.

2 на лагер

SKU: BIOD-51 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK