BIODERMA Nodé Fluide 200ml

785 ден

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на влажна коса и нежно се масира кожата на главата. Добро се плакне и се повторува постапката.

1 на лагер

SKU: BIOD-50 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK