MELUMIN brightening protective day cream SPF 50+, 55gr

1,190 ден

Дневна нега на чувствителна кожа со темни дамки од разни етиологии, склона кон формирање на нови места_x000D_
на пигментација.

Нема на лагер

SKU: DRMD-6 Ктегорија:
mk_MK