MELUMIN anti-dark spots concentrated night cream 55gr

1,190 ден

• Флеки • Сончеви дамки • Старечки дамки • Флеки од акни• Хормонална и хиперпигментација предизвикана од лекови, мелазма • Сива и кожа без сјај

Нема на лагер

SKU: DRMD-5 Ктегорија:
mk_MK