MELUMIN brightening micellar emulsion, 200gr

590 ден

Дневно чистење на чувствителна кожа со темни дамки од различна етиологија, склона кон хиперпигментација

Нема на лагер

SKU: DRMD-7 Ктегорија:
mk_MK