ANTIPERSP T roll-on 60 gr

430 ден

Ефикасно го намалува потењето – активните состојки го ограничуваат производството на пот, како и неговото распаѓање, обезбедувајќи чувство на свежина до 48 часа.

Нема на лагер

SKU: DRMD-8 Ктегорија:
mk_MK