EMOLIENT LINUM Body lotion, 200gr

560 ден

Linum Emolient лосион за тело, содржи активни состојки кои ги поддржуваат природните физиолошки функции на кожата и овозможуваат целосна заштита и нега на сува, многу сува, атопична и кожа склона кон алергии.

Нема на лагер

SKU: DRMD-9 Ктегорија:
mk_MK