EMOLIENT LINUM Regenerating hand cream, 100gr

530 ден

Секојдневна нега на многу сува кожа склона кон алергија, егзема или псоријаза. Особено се препорачува за кожата склона кон егзема од различно потекло, вклучително и атопична кожа. Може да се користи од 3-годишна возраст._x000D_
_x000D_
 

2 на лагер

SKU: DRMD-10 Ктегорија:
mk_MK