EMOLIENT LINUM Hand soap protecting lipid barrier of the skin, 300ml

650 ден

Ја омекнува и измазнува кожата – Ленено масло, богато со незаситени есенцијални масни киселини (EFAs) Омега 3, Омега 6 и Омега 9, ги смирува симптомите на егзема, на пр. чешање, сувост, грубост, затегнатост, иритации и микроповреди на епидермисот.

1 на лагер

SKU: DRMD-11 Ктегорија:
mk_MK