LA ROCHE Lipikar Surgras сапун 150g

650 ден

Да се нанесува на влажна кожа. Вмасирајте го нежно. Исплакнете. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очите, исплакнете темелно.

Нема на лагер

SKU: LRCH-19 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK