Lipikar Gel Lavant 400 ml

723.00 ден 578.40 ден

On sale from 31.10.2020.
Sale ends on 30.11.2020.

Да се нанесува секојдневно на лицето и телото за хидратација на кожата. Нежно да се масира. Да се исплакне.

2 на лагер

mk_MKМакедонски јазик