LA ROCHE Lipikar Baume AR+ 400ml

1,885 ден

Да се нанесува еднаш дневно на лицето и/или на телото. Многу сувата и иритирана кожа нежно мијте ја со производи без сапун како што е Lipikar Syndet.

3 на лагер

SKU: LRCH-18 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK