LA ROCHE Lipikar Syndet AP+ 400ml

1,093 ден

На акција од: 09.12.2022.
Акцијата завршува на: 10.01.2023.

Исцедете мала количина LIPIKAR SYNDET AP+ на дланките. Нанесете на влажна кожа. Масирајте нежно. Исплакнете. Не пече на очите.

3 на лагер

mk_MK