LINUM EMOLIENT BABY ultra rich butter, 225gr

960 ден

LINUM EMOLIENT Ултра богат путер е производ за нега на кожата со мулти-состојки, дизајниран за чувствителна кожа на дете од 1 ден од животот.

1 на лагер

SKU: DRMD-24 Ктегорија:
mk_MK