Dr.Hauschka Facial Toner

1,255 ден

o Употреба: Попрскајте на лицето, вратот и деколтето, наутро и навечер после чистење. Мажите овој тоник може да го користат како ревитализирачка нега после бричење

1 на лагер

SKU: DRHS-3 Ктегорија: Ознака:
mk_MK