Dr.Hauschka Clarifying Toner

1,356 ден

o Употреба: Попрскајте на лицето, вратот и деколтето, наутро и навечер после чистење. Прочистувачкиот Тоникот за лице, тонизира и ја смирува надразнетата кожа после бричење.

4 на лагер

SKU: DRHS-4 Ктегорија: Ознака:
mk_MK