EMOLIENT LINUM protecting lipid cream, 50gr

470 ден

Linum Emolient Заштитен липиден крем е специјализиран производ формулиран за нега на претерано сува, атопична и кожа склона кон алергии, исто така со симптоми на псоријаза, особено за време на есен и зима._x000D_
_x000D_
 

Нема на лагер

SKU: DRMD-12 Ктегорија:
mk_MK