EMOLIENT LINUM BABY Light body lotion from the 1st day of life, 205gr

910 ден

Ја измазнува и омекнува кожата – ленено масло, богато со незаситени есенцијални масни киселини Омега 3, Омега 6 и Омега 9 ефикасно ја кондиционираат кожата склона кон напукнување и иритација. Маслото од ленено семе дејствува во комбинација со витамин Е и ја олеснува регенерацијата на епидермисот.

Нема на лагер

SKU: DRMD-13 Ктегорија:
mk_MK